Програма

Мъже

18.11.2018 г. Септември – Енигма Фойерверк (20:30 часа, зала Овергаз Арена)
24.11.2018 г. Септември – Скай Уокърс (18:45 часа, зала Овергаз Арена)
08.12.2018 г. Ликуифайд – Септември (18:45 часа, зала Овергаз Арена)
10.12.2018 г. Булатса – Септември (20:45 часа, зала Овергаз Арена)
18.12.2018 г. Ръш Баскетбол – Септември (22:15 часа, зала Овергаз Арена)
05.01.2019 г. Трипъл-дабъл – Септември (17:00 часа, зала Овергаз Арена)
06.01.2019 г. Септември – Кобилдър Викингс (18:45 часа, зала Овергаз Арена)
13.01.2019 г. Септември – Ботев 2012 В (18:45 часа, зала Овергаз Арена)
20.01.2019 г. Рент Енд Гоу – Септември (17:00 часа, зала Овергаз Арена)
27.01.2019 г. Форест Бойс Ботевград – Септември (22:15 часа, зала Овергаз Арена)
03.02.2019 г. Пистолет – Септември (18:45 часа, зала Овергаз Арена)
05.02.2019 г. Алфа – Септември (22:15 часа, зала Овергаз Арена)
16.02.2019 г. Енигма Фойерверк – Септември (22:15 часа, зала Овергаз Арена)
24.02.2019 г. Скай Уокърс – Септември (17:00 часа, зала Овергаз Арена)
09.03.2019 г. Септември – Ликуифайд (18:45 часа, зала Овергаз Арена)
17.03.2019 г. Септември – Булатса (18:45 часа, зала Овергаз Арена)
23.03.2019 г. Септември – Ръш Баскетбол (22:15 часа, зала Овергаз Арена)
31.03.2019 г. Септември – Трипъл-дабъл (17:00 часа, зала Овергаз Арена)

Кадети (до 16 години)

Славия – Септември (все още няма информация за дата, час и зала)
25.11.2018 г. Левски 2 – Септември (9:00 часа, зала Локомотив)
27.01.2019 г. Атлетик София – Септември (14:15 часа, зала 50 ОУ “Васил Левски”)
03.02.2019 г. Септември – Ахил (10:45 часа, все още няма информация за зала)
08.02.2019 г. Септември – Академик София (10:45 часа, все още няма информация за зала)
08.02.2019 г. Левски 2 – Септември (14:15 часа, все още няма информация за зала)
17.03.2019 г. Септември – Атлетик София (16:00 часа, все още няма информация за зала)
31.03.2019 г. Спортни таланти – Септември (10:45 часа, все още няма информация за зала)

Момчета (до 14 години)

17.11.2018 г. Септември – Славия (13:00 часа, зала Локомотив)
08.12.2018 г. Септември – Левски 2 (14:30 часа, зала Септември)
19.01.2019 г. Септември – Банкя 78 (13:30 часа, зала Септември)
19.01.2019 г. Шампион 2006 – Септември (14:30 часа, все още няма информация за зала)
26.01.2019 г. Локомотив София – Септември (14:30 часа, все още няма информация за зала)
04.02.2019 г. Академик София – Септември (13:00 часа, все още няма информация за зала)
23.02.2019 г. Атлетик София – Септември (15:00 часа, все още няма информация за зала)
16.03.2019 г. Ахил – Септември (15:00 часа, все още няма информация за зала)
23.03.2019 г. Септември – Спортни таланти (13:00 часа, все още няма информация за зала)
20.04.2019 г. Септември – Шампион 2006 (13:00 часа, все още няма информация за зала)

Момчета (до 12 години)

25.11.2018 г. Септември – Ахил (зала Локомотив, все още няма информация за час)
09.12.2018 г. Академик 17 – Септември (зала Илия Мирчев, все още няма информация за час)
27.01.2019 г. Локомотив София – Септември (все още няма информация за зала и час)